Pieniądze w kopercie leżały w rejonie Ogrodu Botanicznego. Poszukiwany właściciel

9731999 pieniadze 900 554
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z V komisariatu poszukują właściciela pieniędzy. Leżącą na ziemi kopertę ze sporą ilości gotówki znalazł kilka dni temu w rejonie ogrodu botanicznego przechodzień.

Pieniądze zostały znalezione w niedzielę w rejonie Ogrodu Botaniczego w Lublinie. Jeden z przechodniów natknął się na leżącą kopertkę, w której po otwarciu okazała się być spora ilość gotówki – kilka tysięcy złotych.

Mężczyzna postanowił zgłosić ten fakt na policję. Funkcjonariusze z V komisariatu zabezpieczyli gotówkę od uczciwego znalazcy. Teraz zguba czeka prawowitego właściciela na Komisariacie V Policji w Lublinie przy ul. Koncertowej 4a.

Bliższych informacji można uzyskać u dyżurnego pod nr. tel. (81) 535 47 00 lub u dzielnicowego pod nr. 695-021-765.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.