Ostrzeżenie dla kobiet spacerujących porą nocną. Uwaga na mężczyznę z paralizatorem!

mężczyzna kaptur noc cień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci otrzymali zawiadomienie o podejrzanym mężczyźnie, który miał gonić młode kobiety z paralizatorem w ręku. Na miejsce zdarzenia został wysłany patrol, lecz nie zatrzymano opisywanego mężczyzny.

Mężczyzna z paralizatorem

Do naszej redakcji odezwała się jedna z czytelniczek, która prosiła o nagłośnienie sytuacji.

„Proszę na siebie uważać. Po Kalinowszczyźnie biega mężczyzna z paralizatorem. W środę (11.05) około godziny 23 gonił nas od kładki na ul. Kleeberga do ul. Ruckemana. Mężczyzna w średnim wieku. Ubrany był w sportową kurtkę, czapkę i dresy. Policja jest już zawiadomiona” – pisze pani Anna.

Policjanci potwierdzają, że otrzymali zawiadomienie o podejrzanym mężczyźnie, który miał gonić młode kobiety, trzymając w ręku paralizator. Na miejsce został wysłany patrol, lecz nie stwierdził on obecność opisywanego mężczyzny.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Oznakowany patrol nie odnalazł gościa? No ciekawe dlaczego. Odwiedź jest w pytaniu.