Opel wyłączył sygnalizację świetlną na ważnym skrzyżowaniu. Na trzy tygodnie

sygnalizator nie działa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W wyniku kolizji drogowej doszło do znacznych uszkodzeń w infrastrukturze ulicznej, w wyniku czego przez najbliższe trzy tygodnie nie będzie działać sygnalizacja na ważnym skrzyżowaniu w Lublinie.

Skasował skrzynkę, nie działa sygnalizacja świetlna

Kierowcy przejeżdżający przez skrzyżowanie ul. Krańcowej z ulicami Elektrycznej i Dulęby w Lublinie powinni zachować szczególną ostrożność. Od czwartku (20.06) na tym skrzyżowaniu nie działa sygnalizacja świetlna.

Tam przed południem miała miejsce kolizja, w wyniku której jeden z pojazdów uderzył w skrzynkę, w której znajdowały się urządzenia związane z funkcjonowaniem sygnalizacji – sterownika oraz szafy transmisji sygnału.

„Tym samym konieczna jest naprawa elementów u producenta” – informuje Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Z uwagi na duży zakres uszkodzeń, światła będą nieczynne przez około 3 tygodnie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.