Ogólnopolskie warsztaty: „Siła jest Kobietą”. O Kobietach. Z kobietami. Dla Kobiet. Widzimy się w Lublinie 14 kwietnia

plakat, siła jest kobietą
fot. Materiał organizatora

Ogólnopolskie warsztaty „Siła jest Kobietą”, zdobyły ogromną popularność w Polsce, a potrzeby Kobiet są dla nas priorytetem, dlatego docieramy do różnych miast w Polsce w różnych terminach.

„Siła jest Kobietą”

Misją Fundacji Wysoka Świadomość jak i wszystkich Ambasadorek z różnych miast Polski — Fundacji WYSOKA ŚWIADOMOŚĆ — jest wspieranie Kobiet na każdym etapie ich życia, pomocy w odkrywaniu własnego potencjału, edukowaniu i wskazywaniu co jest faktyczną siłą każdej kobiety.

Lubimy te emocje, świetną energię, która panuje podczas Warsztatów, Wasze łzy, uśmiechy i uniesienia. Dlatego bądź z nami! To Mocne Warsztaty, Wspaniałe prelegentki i jeszcze więcej merytorycznych narzędzi, ćwiczeń i informacji, które pozwolą w pełni zmienić świadomość każdej uczestniczki, poprawić komfort życia, poznać własne możliwości jak i odkryć swój potencjał.

W życiu nie ma przypadków. Albo masz tu być i wykorzystać ten dzień Warsztatowy tylko dla siebie najlepiej jak potrafisz, albo nie. Warsztat każdej z prelegentek, doświadczenia i wiedza pozwolą Ci odkryć nowy pryzmat myślenia i odczuwania. Problem braku świadomości to wyzwanie, z którym wiele z nas kobiet na całym świecie nadal się boryka.

Choć posiadamy naturalne predyspozycje do bycia liderkami i zmieniania społeczeństwa często nie jesteśmy dostatecznie doceniane, przez co nie zdajemy sobie sprawy z własnych możliwości i ogromnych pokładów sprawczości, które w sobie posiadamy. Umysł kobiety to takie narzędzie ściśle zaprogramowane według wgranych w podświadomość przekonań: dom, dziecko, mąż, szkoła, pranie, gotowanie, kariera itd. itd.

A gdzie w tym wszystkim jesteś TY sama? Kiedy ostatni raz zaopiekowałaś się tylko sobą tak na 100%? No, właśnie.

Chcemy, żebyś była z nami.

Temat Warsztatów

Rozwój osobisty w oparciu o rodzinę. – Odkryj swój potencjał. – Co jest Twoją siłą? Bądź z nami Kobietami tego dnia będzie Moc-no!

Kliknij, aby przejść do strony z biletami

Harmonogram

  • 17.03.2024 Białystok
  • 13.04.2024 Puławy
  • 14.04.2024 Lublin
  • 21.04.2024 Poznań
  • 09.06.2024 Gdańsk
  • 22.09.2024 Białystok
  • 20.10.2024 Częstochowa

Kto wystąpi na naszej scenie?

Dr Monika Czerska — ukończyła Akademię Medyczną w 2003 roku i od tego czasu praktykuje medycynę. Ukończyła również z wyróżnieniem doktorat z neurologii i psychiatrii oraz dwie specjalizacje: neurologię, balneologię i medycynę fizykalną. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie badań USG Doppler. Wykonuje badania elektroencefalografii mózgowej.

Zakres zainteresowań Pani Doktor i terapii w tej przestrzeni jest szeroki — od regeneracji tkanek za pomocą przeszczepów autologicznych (osocze, fibryna, komórki macierzyste), kolagenu, kwasu hialuronowego po poprawę i odnawianie potencjału mózgu technikami zaczerpniętymi z medycyny naturalnej (Ajurweda, medycyna chińska) psychologia, neuroepigenetyka, neuroendokrynologia, techniki uważności, psychiatria. Jej doświadczenie i efekty terapeutyczne zostały wielokrotnie docenione przez pacjentów — otrzymała nagrodę Aniołów Medycyny oraz kilka nominacji.

Dr Monika Czerska zajmuje się również medycyną estetyczną, w której promuje naturalny sposób podkreślania piękna i ten sposób również znalazł wielu zwolenników (Voque, Elle, Zwierciadło). Jej pasje to podróże, moda, medytacja, joga, gotowanie. Wspiera pacjentów w utrzymaniu zdrowia, uczy jak przeprogramować mózg, aby zwiększyć jego potencjał, odzyskać równowagę i spokój. Uczy, jak zmiana podejścia do życia zwiększa nasze osiągnięcia, szczęście i dobre samopoczucie

Anna Wendzikowska — jedna z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Prowadziła wiele formatów telewizyjnych o tematyce filmowej i lifestylowej. Przez kilkanaście lat przeprowadziła kilkaset wywiadów z największymi gwiazdami światowego kina. Robiła relacje ze wszystkich festiwali filmowych, jak również z rozdania Oscarów. Wystąpiła w „Tańcu z gwizdami”. Jest autorką książki „PytAnia o Hollywood”. Od kilku lat interesuje ją rozwój osobisty, a szczególnie zagadnienie szczęścia. W zeszłym roku ukazała się jej najnowsza pozycja „Ku szczęściu, czyli mija droga do szczęścia, spokoju i harmonii”. Prowadzi wyjazdy, warsztaty i wykłady motywacyjne. Jest autorką podcastu „Ku szczęściu”, w którym wraz z ekspertami z różnych dziedzin próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak na co dzień zwiększać swój poziom szczęścia. Ania kocha sport i podróże. Odwiedziła ponad 100 krajów. Pasjonuje ją literatura oraz rozwój osobisty. Jest mamą dwóch córeczek i to uważa za swoją najważniejszą życiową rolę. Co więcej, możemy dodać? Jej słowa — Po prostu do zobaczenia kochane! Kobiety dla kobiet, w końcu jesteśmy największą Siłą!

Kamila Banel — dietetyk, coach. Dyrektor poradni Odchudzania i Odżywiania Dietoterapia w Białymstoku i koordynator ponad 60 – ciu poradni dietetycznych w Polsce. Od kilkunastu lat pomaga swoim klientkom odzyskać zdrowie i pewność siebie, żeby mogły realizować się na wszystkich płaszczyznach życia. Potrafi skutecznie łączyć kropki i wiedzę z zakresu dietetyki, psychologii i rozwoju osobistego. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Pedagogiki Specjalnej i Laboratorium Psychoedukacji.

Dr Karolina Małek — Stelmachowska: Specjalista Chirurgii Plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń. Lekarz z powołania i pasji. Aktywna uczestniczka wielu szkoleń i kongresów zagranicznych z zakresu chirurgii plastycznej. W trakcie nostryfikacji dyplomu, aby móc wykonywać swój ukochany zawód na terenie USA.

Kobieta chirurg, która najlepiej czuje się na sali operacyjnej. To jej żywioł. Pasjonuje się zabiegami chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej twarzy oraz ciała kobiet po ciążach lub po masywnych utratach wagi. Cechuje ją wysoki poziom empatii i poczucia estetyki co wykorzystuje w swojej praktyce lekarskiej. Prywatnie spełniona mama i żona. Miłośniczka podróży, sportu i dobrej kuchni.

RIYA SOKÓŁ — Publiczna mówczyni, artystka, autorka. Za swoją zmieniającą życie ludzi twórczość, otrzymuje międzynarodowe nagrody, Jej płyta leży w Pałacu Buckingham u Księżnej Kate, a Ona na co dzień przyczynia się do radykalnego podniesienia jakości życia tysiąca Polaków w obszarze finansów, relacji oraz poczucia satysfakcji z życia poprzez niekonwencjonalne i innowacyjne spojrzenie na świat.

Tego dnia wystąpi Gość muzyczny:

Anna Karolska — wspaniała wokalistka, która z serca dedykuje Kobietom muzykę

Poprowadzi Warsztaty jak i zaprezentuje własny:

Kamila Stolarczyk — wizjonerka, kreatorka, przedsiębiorca, mentor oraz gigantyczne źródło pozytywnego myślenia! Trzy lata z rzędu prelegentka na kongresie FLOW Summit (2021/2022/2023) organizowanym przez Younity.pl, skupiającym co roku ponad 120 tysięcy odbiorców.

Prezes i założycielka Fundacji Wysoka Świadomość, która wspiera Kobiety na różnych płaszczyznach życia. Wykładowca akademicki studiów podyplomowych Mentoring innowacji i biznesu.

Obecnie Kamila jest również wydawcą i redaktorem naczelnym trzech czasopism: Info MagazynLubelski, #bliskobiznesu — biznesowe pismo lokalne, For Facility Services pismo dla zarządców obiektów w Polsce, Energia Życia inspirujące pismo ogólnopolskie, pisma dostępne w salonikach prasowych EMPIK oraz INMEDIO w całej Polsce.

Powiedziano kiedyś Kamili, że będzie bardzo źle z nią, bo trafiła się jej ciężka choroba. Był to ogromny cios, ale też przełom w jej życiu. Ona jednak potraktowała chorobę jak informację pomimo tego jak to się mówi, że „śmierć zajrzała w jej oczy”. Dziś potrafi o tym swobodnie rozmawiać, ponieważ wie, że jej historia może stać się przykładem lub bodźcem do zmiany dla innych.

Aby nie czuć się ofiarą, zdecydowała się zostać zwycięzcą! Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Dostrzega możliwości tam, gdzie inni widzą tylko zamknięte drzwi. Dzięki temu przyciąga do siebie mnóstwo przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z mojej pomocy. Jako mentor, pomaga im w procesie porządkowania i rozwoju ich firmy.

Ale również podczas sesji mentoringowych pomaga poznawać lepiej siebie, przepracowywać trudne tematy, odkryć potencjał jak i zmienić świadomość określając to jako „wykręcenie starej żarówki i wkręcenie nowej”. Wspiera ludzi również na płaszczyźnie duchowej. Trudne doświadczenia osobiste uzmysłowiły jej, jak wspaniałymi jesteśmy istotami oraz jak ogromny potencjał posiadamy zwłaszcza my Kobiety! Rozumie i uczy, że harmonia wokół nas zaczyna się od harmonii w naszym ciele i duszy.

Życie nauczyło Kamilę, aby czerpać z niego garściami i stale iść do przodu, pomimo zmian i wyzwań. Firma ML Group, którą stworzyła, jest wynikiem pragnienia życia oraz formą dzielenia się energią. I jak sama twierdzi, innowacja jest dla nas! Szczęśliwa Żona i mama dwóch córek.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.