Od kilku dni nie widzieli sąsiada. W domu znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny

płomienie pożar
Zdjęcie ilustracji: Dominik Wąsik

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło w gminie Dubienka. W nadpalonym domu znaleziono zwęglone zwłoki 60-letniego mężczyzny.

Tragicznego odkrycia dokonali we wtorek policjanci z Dorohuska wspólnie ze strażakami, którzy weszli do częściowo nadpalonego domu jednego z mieszkańców gminy Dubienka (powiat chełmski). W jednym z pomieszczeń ujawnili leżące na łóżku, częściowo zwęglone zwłoki.

Wstępne ustalenia wskazują, że był to 60–letni mężczyzna, który samotnie mieszkał w tym domu. Policjantów zaalarmowali sąsiedzi, którzy nie widzieli 60-latka już od kilku dni. Dom w środku był okopcony i zadymiony.

Ze wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu przez straż pożarną wynika, że przyczyną pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej. Decyzją prokuratora nadzorującego czynności na miejscu, zwłoki mężczyzny przewieziono do prosektorium.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.