Od dziś koniec darmowego parkowania przy Aqua Lublin. Za parking muszą płacić nawet klienci

Płatny parking przy Aqua Lublin
Płatny parking przy Aqua Lublin | fot. Dominik Wąsik

Od dziś parking mieszczący się przy obiektach MOSiR przy al. Zygmuntowskich w Lublinie jest płatny przez 24/7. Za parkowanie muszą płacić nawet klienci Aqua Lublin i Strefy H2O.

Płatny parking Aqua Lublin

Chodzi o parking przy kompleksie Aqua Lublin, lodowisku Icemania, parking wzdłuż Hali im. Zdzisława Niedzieli do stacji benzynowej Orlen u zbiegu Al. Zygmuntowskich i Al. Piłsudskiego. Łącznie to ok. 400 miejsc parkingowych. Przy wjazdach nie zostały zamontowane żadne szlabany. Opłaty obowiązują przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

Na terenie parkingu zainstalowano 6 parkometrów obsługujących płatność bilonem i kartami płatniczymi. Zapłacić można też za pomocą mobilnej aplikacji Apcoa FLOW. Za pierwszą godzinę parkowania – 2 zł, drugą 2,20 zł, trzecią 2,60 a każdą kolejną 2 zł.

Bilety parkingowe dla klientów obiektów MOSiR przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie po opłaceniu pierwszej godziny parkowania są przedłużane w punkcie obsługi klienta do 4 godzin. Aby tak się jednak stało, ten fakt trzeba zgłosić w biurze obsługi klienta. Wtedy parkowanie zostanie przedłużone z godziny do czterech.

Szczegóły: Koniec darmowego parkowania przy Aqua Lublin. Płatne parkowanie przez 7 dni w tygodniu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.