Od 4 maja dzieci z klas 1-3 wrócą do szkół. Całkowity koniec nauki zdalnej do końca maja

Minister zdrowia Adam niedzielski
Minister zdrowia Adam Niedzielski

Od 4 maja dzieci z klas 1-3 wrócą do nauki stacjonarnej w szkołach. Minister zdrowia Adam Niedzielski chce, by do końca maja wszyscy uczniowie wrócili do nauki w budynkach szkół.

Powrót uczniów do szkół

Minister zdrowia Adam Niedzielski był w środę gościem w Porannej rozmowie w RMF FM. Zapytany o powrót uczniów do szkół odpowiedział, że chce, żeby wszyscy uczniowie wrócili do szkół jeszcze w maju. W maju na uczelnie mają wrócić również studenci.

„Myślę, że od najbliższego wtorku, 4 maja, dzieci z klas 1-3 wrócą już do szkół. Mamy jedynie taką wątpliwość, czy będzie to w całym kraju, czy kilka regionów będzie miało jednak nauczanie hybrydowe” – poinformował w minister zdrowia Adam Niedzielski.

Zaznaczył, że „na razie jest za wcześnie, by jednym ruchem przywrócić całą edukację stacjonarną”. Daty powrotu uczniów do szkół w maju zostaną ujawnione na dzisiejszej konferencji prasowej rządu ws. luzowania obostrzeń.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.