Nowy punkt agencji SM Ubezpieczenia w Centrum Handlowym T. Zana – już piętnaście lat w branży ubezpieczeniowej!

SM Ubezpieczenia w Centrum Handlowym T. Zana
SM Ubezpieczenia w Centrum Handlowym T. Zana

Zdrowie – mamy tylko jedno. Życie – mamy tylko jedno. Majątek – ewentualnie możemy stracić, ale po co, skoro możemy go zabezpieczyć? Możemy go zabezpieczyć ubezpieczeniem, podobnie jak możemy zabezpieczyć się na wypadek utraty zdrowia lub życia. Każda polisa ma jednak swoje kruczki, a wsparcie ze strony doświadczonego agenta ubezpieczeniowego jest nieocenione przy wyborze najkorzystniejszej opcji. Nie powinno więc dziwić, że SM ubezpieczenia otwiera kolejne biuro i od 15 lat cieszy się tak dużym zaufaniem ze strony klientów!

SM Ubezpieczenia – porównaj oferty wszystkich wiodących towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu

„Jest dobrze, więc lepiej nic nie zmieniać” – niestety w taki sposób wiele osób podchodzi do kwestii ubezpieczenia domu czy samochodu. Okazuje się, że w sytuacji wypadku, dany ubezpieczyciel nie zawsze wywiązuje się z założeń danej polisy. Co gorsza, może okazać się, że to my nie byliśmy do końca świadomi tego, jakie „kruczki” zawiera dane ubezpieczenie. W wielu przypadkach okazuje się, że możemy wykupić daną polisę taniej i na korzystniejszych warunkach.

Dobrym przykładem może okazać się tutaj ubezpieczenie samochodu. Czy jesteś pewny, że obecnie nie przepłacasz za OC? Warto to sprawdzić korzystając z kalkulatora ubezpieczeń OC, AC, lub najlepiej – odwiedzając biuro agencji ubezpieczeniowej SM Ubezpieczenia!

Korzystanie z usług agencji ubezpieczeniowej to realne wsparcie przy wyborze najkorzystniejszej polisy. Agenci ubezpieczeniowi posiadają wiedzę i kompetencje zdobyte na podstawie wieloletniej obecności w branży. Obecność ta polega nie tylko na wspieraniu klientów przy wyborze polisy, ale również przy dochodzeniu wynikających z jej założeń środków. Agent nieruchomości posiada także szeroką wiedzę w zakresie produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe – wie, na co zwrócić uwagę, przy podpisywaniu danej umowy ubezpieczeniowej.

Towarzystwo ubezpieczeniowe czy agencja ubezpieczeniowa? – Gdzie ubezpieczę się taniej?

Teoretycznie wydawałoby się, że tańszą opcją jest zakup ubezpieczenia bezpośrednio w Towarzystwie. Okazuje się jednak, że agencje z tak długim stażem jak SM Ubezpieczenia, zdołały wypracować współpracę z ubezpieczycielami na niezwykle korzystnych warunkach, dzięki czemu mogą oferować produkty ubezpieczeniowe w takiej samej cenie, jak ta, jaką usłyszymy bezpośrednio, odwiedzając dane towarzystwo ubezpieczeniowe. Różnica jest jednak taka, że w biurze agencji mamy możliwość porównania danej oferty z ofertami innych ubezpieczycieli i przy wsparciu agenta ubezpieczeniowego, dokonać wyboru najkorzystniejszej polisy.

Agencja Ubezpieczeniowa SM Ubezpieczenia – szeroki wybór ubezpieczeń w jednym miejscu

W nowopowstałym biurze Agencji SM Ubezpieczenia, które mieści się LECLERC Zana via a vis kas przy ul. Tomasza Zana 19, znajdziemy szeroki wybór ubezpieczeń – dla przedsiębiorców, rolników, uczniów oraz osób prywatnych. Są to zarówno ubezpieczenia na życie czy samochodowe OC, AC, NW, jak i ubezpieczenia nieruchomości, czy wakacyjne. Dodatkową ofertą jest wsparcie w zakresie wyboru produktów finansowych.

Dowiedz się więcej odwiedzając Facebooka SM Ubezpieczenia, oraz wspomniany punkt stacjonarny, zapraszamy!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.