Nowy pokaz na fontannie multimedialnej. Miasto szuka wykonawcy

Pokaz światło - woda - dźwięk na fontannie multimedialnej na placu Litewskim | fot. UM Lublin
Pokaz światło - woda - dźwięk na fontannie multimedialnej na placu Litewskim | fot. UM Lublin

Urzędnicy poszukują wykonawcy nowego pokazu na fontannie multimedialnej. Na razie nie wiemy, jaka historia będzie motywem przewodnim nowego pokazu. Wiadomo, że nowy pokaz ma być gotowy najpóźniej do 15 czerwca.

Nowy pokaz multimedialny

Urząd Miasta Lublin ogłosił właśnie przetarg na wyłonienie wykonawcy, który przygotuje „artystyczne widowisko multimedialne woda-światło-dźwięk przedstawiane na fontannie na Placu Litewskim w Lublinie w formie aplikacji komputerowej o długości 10 minut”.

Urzędnicy na ten moment nie zdradzają szczegółów dotyczących nowego pokazu, ale wiadomo, że ma być zaprezentowany jeszcze w tym sezonie – w wakacje. Wykonawca po podpisaniu umowy będzie miał czas 30 dni na wykonanie nowego pokazu, ale nie później niż do 15 czerwca 2021.

Od kiedy pokazy multimedialne na placu Litewskim? Czytaj więcej: Fontanny w Lublinie startują po zimowej przerwie. Kiedy pokazy na pl. Litewskim?

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.