Nowości w McDonalds – SIERPIEŃ 2021. Maestro Pesto Rosso i Grand Classic

Restauracja McDonald's
Restauracja McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Burgery Maestro Pesto Rosso i Maestro Grand Classic to dwie nowości w menu restauracji McDonald’s. Ponadto klienci zamiast frytek mogą zamówić kartofelki z sosem śmietanowym.

Maestro Pesto Rosso i Grand Classic w McDonalds

W sierpniu pojawiły się kolejne nowości w sezonowym menu restauracji McDonald’s. Od 25 sierpnia 2021 r. McDonalds wprowadził do sprzedaży dwie nowe pozycje w Burgerach Maestro: Pesto Rosso i Grand Classic. Nowości pojawiły się także w menu dodatków: kartofelki z sosem śmietanowym.

25 sierpnia McDonald’s zakończył sprzedaż kanapek McWrap Tzatziki Kurczak i McWrap Tzatziki Falafel oraz chrupiące łódeczki kartoflane. W restauracjach McDonald’s nie kupimy także już kanapki Burger Maestro Red Hot Chili. Czasowo wstrzymano sprzedaż wege burgerów Veggie Burger.

Nowości w McDonald’s – sierpień 2021

Maestro Pesto Rosso to porcja 100-procentowej wołowiny z dodatkiem sosu z czerwonego pesto, sera cesarskiego, rukoli i plastrów pomidora.

Maestro Grand Classic to klasyczny burger z bekonem, piklami, topionym serem cheddar i sosem Garlic BBQ oraz warzywnymi dodatkami.

Kartofelki z sosem śmietanowym.

Maestro Burgery 2021 – cena. Ile kosztuje Maestro?

Ile kosztuje kanapka Maestro Burger w 2021 roku w McDonalds? Cena Burgera Maestro zaczyna się od 18,90 zł. Poniżej przedstawiamy cennik burgerów Maestro, jako sama kanapka lub w zestawie z frytkami/sałatką i napojem.

Maestro Pesto Rosso – CENA
– kanapka: 20,20 zł
– zestaw: 26,30 zł

Maestro Grand Classic – CENA
– kanapka: 20,20 zł
– zestaw: 27,20 zł

Kartofelki z sosem śmietanowym – CENA
– 8,90 zł

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.