Maestro Burgery w McDonalds 2022: Grilled Cheese, Grand Classic i Bacon & Cheddar

McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe

Do McDonalds wróciły Burgery Maestro 2022. Ile kosztuje Maestro? Jakie są rodzaje burgerów Maestro? Zobacz cenę burgerów Maestro oraz ich rodzaje. Nowości w styczniu McDonalds 2022.

Burgery Maestro – co to jest?

Burgery Maestro zastąpią w McDonalds dostępną do 25 stycznia kanapkę Burger Drwala. Burgery z linii Maestro zawierają największą porcję wołowiny ze wszystkich produktów dostępnych w menu McDonalds. Podawane w zestawie z ziemniaczkami z pieprzem w wyjątkowej oprawie – na papierowej tacce i z ozdobną flagą.

Maestro Burgery 2022 – od kiedy w McDonalds?

Pod koniec stycznia w ofercie spod znaku złotych łuków po raz kolejny pojawią się wyjątkowe burgery z linii Maestro. Burgery Maestro pojawią się w restauracjach McDonald’s od 26 stycznia 2022 roku i będą dostępne do wiosny.

Maestro Burgery 2022. Rodzaje, skład

Maestro burgery w McDonalds będą dostępne w trzech rodzajach, w tym jednej nowości: Grilled Cheese, Bacon & Cheddar i Grand Classic. Do każdego zestawu będą podawane ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym. Sieć McDonald’s zrezygnowała z zakręconych frytek, które można było kupić we wcześniejszych edycjach zimowej oferty Maestro Burgers i burgerze Drwala.

Od 26 stycznia 2022 roku Maestro burgery w McDonalds będą dostępne w następujących wersjach:

  • Maestro Grilled Cheese;
  • Maestro Bacon & Cheddar;
  • Maestro Grand Classic;
  • Ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym.

Maestro Burgery 2021 – cena. Ile kosztuje Maestro?

Ile kosztuje kanapka Maestro Burger w 2022 roku w McDonalds? Cena Burgera Maestro zaczyna się od 18,90 zł. Poniżej przedstawiamy cennik burgerów Maestro, jako sama kanapka lub w zestawie z frytkami/sałatką i napojem.

Maestro Grilled Cheese – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Maestro Bacon & Cheddar – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Maestro Grand Classic – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym – CENA
– 7,90 zł

Zobacz także: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

McDonalds nowości – STYCZEŃ 2022

Nowością w styczniu w McDonalds oprócz Maestro Burgerów będzie Veggie McWrap. Veggie McWrap będzie dostępny od 26 stycznia na stałe w ofercie sieci McDonalds.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Za drogie nie opłaca sie. Wole kebaba lub isc do burgerowni niz 19 zl za mala kanapeczke dac

  2. Dziwię się ludziom, którzy to zamawiają. Przerost formy nad treścią. Powinni karać za reklamy i starcie z rzeczywistością.