Maestro Burgery w McDonalds 2022: Grilled Cheese, Grand Classic i Bacon & Cheddar

McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe

Do McDonalds wróciły Burgery Maestro 2022. Ile kosztuje Maestro? Jakie są rodzaje burgerów Maestro? Zobacz cenę burgerów Maestro oraz ich rodzaje. Nowości w styczniu McDonalds 2022.

Burgery Maestro – co to jest?

Burgery Maestro zastąpią w McDonalds dostępną do 25 stycznia kanapkę Burger Drwala. Burgery z linii Maestro zawierają największą porcję wołowiny ze wszystkich produktów dostępnych w menu McDonalds. Podawane w zestawie z ziemniaczkami z pieprzem w wyjątkowej oprawie – na papierowej tacce i z ozdobną flagą.

Maestro Burgery 2022 – od kiedy w McDonalds?

Pod koniec stycznia w ofercie spod znaku złotych łuków po raz kolejny pojawią się wyjątkowe burgery z linii Maestro. Burgery Maestro pojawią się w restauracjach McDonald’s od 26 stycznia 2022 roku i będą dostępne do wiosny.

Maestro Burgery 2022. Rodzaje, skład

Maestro burgery w McDonalds będą dostępne w trzech rodzajach, w tym jednej nowości: Grilled Cheese, Bacon & Cheddar i Grand Classic. Do każdego zestawu będą podawane ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym. Sieć McDonald’s zrezygnowała z zakręconych frytek, które można było kupić we wcześniejszych edycjach zimowej oferty Maestro Burgers i burgerze Drwala.

Od 26 stycznia 2022 roku Maestro burgery w McDonalds będą dostępne w następujących wersjach:

  • Maestro Grilled Cheese;
  • Maestro Bacon & Cheddar;
  • Maestro Grand Classic;
  • Ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym.

Maestro Burgery 2021 – cena. Ile kosztuje Maestro?

Ile kosztuje kanapka Maestro Burger w 2022 roku w McDonalds? Cena Burgera Maestro zaczyna się od 18,90 zł. Poniżej przedstawiamy cennik burgerów Maestro, jako sama kanapka lub w zestawie z frytkami/sałatką i napojem.

Maestro Grilled Cheese – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Maestro Bacon & Cheddar – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Maestro Grand Classic – CENA
– kanapka: 18,90 zł
– zestaw: 24,90 zł

Ziemniaczki z pieprzem i sosem śmietanowym – CENA
– 7,90 zł

Zobacz także: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

McDonalds nowości – STYCZEŃ 2022

Nowością w styczniu w McDonalds oprócz Maestro Burgerów będzie Veggie McWrap. Veggie McWrap będzie dostępny od 26 stycznia na stałe w ofercie sieci McDonalds.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dziwię się ludziom, którzy to zamawiają. Przerost formy nad treścią. Powinni karać za reklamy i starcie z rzeczywistością.

  2. Za drogie nie opłaca sie. Wole kebaba lub isc do burgerowni niz 19 zl za mala kanapeczke dac