Nowości w McDonalds 2021. Veggie Burger, Red Chikker, lody słony karmel i maliniada

McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe
McDonald's przy ul. Chemicznej 5 w Lublinie | mat. prasowe

Kwiecień przyniesie sporo nowości w menu McDonalds. Do restauracji trafią takie nowości jak m.in. Veggie Burger, Red Chikker, lody o smaku słonego karmelu czy maliniada.

Veggie Burger w McDonalds

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej sieci restauracji fast food McDonald’s. W kwietniu pojawią się nowości w menu (od 21 kwietnia) oraz w ofercie deserowej i McCafe (od 14 kwietnia).

Od 14 kwietnia 2021 r. we wszystkich restauracjach McDonalds w Polsce będą dostępne desery malinowe: lody z polewą malinową, McFlurry z polewą malinową i białą czekoladą, shake o smaku malinowym, maliniada oraz ciastko malinowe.

Ponadto w ofercie deserowej i McCafe pojawią się także lody o smaku słony karmel oraz do wszystkich restauracji powróci Iced Latte. Sieć McDonalds zastrzega, że w menu nocnym z powyższych pozycji dostępna będzie tylko kawa mrożona Iced Latte.

Natomiast od 21 kwietnia do stałej oferty McDonalds wróci Veggie Burger (wege burger McDonalds) z warzywnym kotletem m.in. z marchewką, groszkiem czy brokułem, serem cheddar, pomidorem, sałatą i sosem kanapkowym.

ZOBACZ TAKŻE:
Kawa w McDonalds za 3 zł. Kawowe poniedziałki od 24 maja w McDonalds

Nowościami w McDonalds od 21 kwietnia będą także: Red Chikker z sosem Onion-Tomato (ma zastąpić Kurczakburger w zestawie 2 for U, a klasyczny Chikker pozostaje bez zmian), WieśMac z Serem Wędzonym (ma różnić się od klasycznego WieśMaca dodatkiem sosu ostrego musztardowowo-chrzanowego, bekonem oraz serem wędzonym) oraz nowe Stripsy.

Ostatnią nowością są śniadaniowe McWrapy, które będą dostępne wyłącznie w ofercie śniadaniowej od poniedziałku do piątku do godziny 10:30, a w weekendy do 11:00: McWrap Jajecznica i Bekon, McWrap Jajecznica i Wieprzowina, McWrap Jajecznica i Pieczarki.

Aktualnych informacji na temat nowej oferty w McDonald’s, Veggie Burgera i innych kanapek można szukać m.in. na oficjalnej stronie internetowej lub w mediach społecznościowych. Na ten moment nie są jeszcze znane ceny nowych kanapek i pozycji deserowej w McDonalds.

ZOBACZ TAKŻE:
McDonald’s podnosi ceny – klienci wściekli. Te popularne produkty są teraz droższe

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Maliniada pół landrynki i woda gazowana. Trzy osoby próbowały pić , w końcu wylaliśmy