Kawa w McDonalds za 3 zł. Kawowe poniedziałki od 24 maja w McDonalds

darmowa kawa McDonald's
Darmowa kawa w McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Do restauracji McDonalds wracają Kawowe poniedziałki. Od 24 maja w każdy poniedziałek w McDonalds dowolna kawa mała lub średnia z oferty standardowej w promocyjnej cenie 3 zł.

Kawa za 3 zł w McDonalds – od kiedy akcja „Kawowe poniedziałki„, na czym polega i jakie kawy są w promocji? Sprawdzamy szczegóły nowej oferty restauracji, warunki i zasady akcji oraz najważniejsze informacje.

Kawowe poniedziałki w McDonalds 2021

Polacy uwielbiają pić kawę poza domem. Według badania Cafe Monitor ARC Rynek i Opinia, aż 51 proc. ankietowanych deklaruje taki rytuał. Większość osób przyznała, że pije kawę „na mieście” kilka razy w tygodniu, a co dziesiąty badany robi to codziennie. Jedną z najpopularniejszych kawiarni sieciowych, z których korzystają kawosze jest McDonald’s.

I właśnie od 24 maja do restauracji McDonalds wracają „Kawowe poniedziałki”. Promocja „Kawowe poniedziałki” w McDonald’s polega na tym, że w czasie jej obowiązywania cena każdej z wymienionych poniżej kaw, w każdym z dostępnych rozmiarów, wynosi 3 zł. Podczas ostatniej promocji cena kawy wynosiła 2 zł, ale sieć McDonald’s w ostatnim czasie podniosła ceny wszystkich swoich produktów.

ZOBACZ TAKŻE:
McDonald’s podnosi ceny – klienci wściekli. Te popularne produkty są teraz droższe

Aby móc skorzystać z promocji i odebrać kawę w McDonald’s za 3 zł, wystarczy po prostu przyjść do dowolnego lokalu w godzinach jego otwarcia. Do wyboru mamy 7 rodzajów napojów. Aby odebrać kawę za 2 zł w McDonald’s nie trzeba dokonywać żadnego dodatkowego zakupu, wystarczy poprosić o napój przy kasie.

NOWOŚCI W MCDONALD’S:
► Nowości w McDonalds – CZERWIEC 2021. Chicken Box, Chicken Tenders, Chai Latte

Promocja Kawowe poniedziałki w McDonald’s obowiązuje w każdy kolejny poniedziałek, począwszy od 4 marca 2019 roku, aż do jej odwołania. Akcja ma charakter ogólnopolski, z wyłączeniem restauracji znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Rodzaje promocyjnych kaw i dostępne ich pojemności (ml)

  • Kawa czarna 200/300
  • Kawa z mlekiem 200/300
  • Cappuccino 200/300
  • Cafe Latte 200/300
  • Kawa Flat White 200/300
  • Kawa espresso 30
  • Double espresso (podwójne) 60

NAJNOWSZA ODSŁONA PROMOCJI – WRZESIEŃ 2021

Promocja na kawę McDonalds – wrzesień 2021. Kawa za 4 lub 6 zł

Promocja na kawę za 3 zł

McDonalds przygotował kolejną promocję na kawę za 3 zł. W dniach od 10 do 23 maja w restauracjach McDonald’s będzie można kupić każdą z 7 objętych promocją kaw za jedyne 3 zł. Lista promocyjnych kaw jest identyczna z tą z promocji „Kawowe poniedziałki”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.