Promocja na kawę McDonalds – wrzesień 2021. Kawa za 4 lub 6 zł

mcdonalds kawa jedzenie na wynos
Zdjęcie ilustracyjne

McDonalds wystartował z nową promocją na kawę „Dobre dni dobrej kawy”. W ramach promocji od 6 września do 17 października będziemy mogli kupić wybrane kawy w promocyjnych cenach.

Dobre dni dobrej kawy McDonalds

„Dobre dni dobrej kawy” to najnowsza oferta promocyjna sieci restauracji McDonalds. W ramach oferty od 6 września do 17 października możemy zakupić wybrane kawy w okazyjnych cenach. Kawa czarna, kawa z mlekiem, espresso i Double Espresso za 4 zł, a Flat White, cappuccino i Café Latte – za 6 zł.

Promocja na kawę McDonalds

Poniżej publikujemy listę kaw McDonalds objętych promocją i ich pojemności.

Cena każdej z niżej wymienionych kaw wynosi 4 zł.

  • kawa czarna 270 ml (średnia)
  • kawa z mlekiem 270 ml (średnia)
  • espresso 30 ml
  • double espresso 60 ml

Cena każdego z niżej wymienionych napojów kawowych wynosi 6 zł.

  • cappuccino 300 ml (średnie)
  • café latte 300 ml (średnie)
  • flat white 300 ml

Promocją objęte są również kawy spersonalizowane, tj. z napojem sojowym, mlekiem bez laktozy oraz na bazie kawy bezkofeinowej. Zakup kaw objętych promocją nie uprawnia do otrzymania hologramu.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.