Promocja na kawę McDonalds – wrzesień 2021. Kawa za 4 lub 6 zł

mcdonalds kawa jedzenie na wynos
Zdjęcie ilustracyjne

McDonalds wystartował z nową promocją na kawę „Dobre dni dobrej kawy”. W ramach promocji od 6 września do 17 października będziemy mogli kupić wybrane kawy w promocyjnych cenach.

Dobre dni dobrej kawy McDonalds

„Dobre dni dobrej kawy” to najnowsza oferta promocyjna sieci restauracji McDonalds. W ramach oferty od 6 września do 17 października możemy zakupić wybrane kawy w okazyjnych cenach. Kawa czarna, kawa z mlekiem, espresso i Double Espresso za 4 zł, a Flat White, cappuccino i Café Latte – za 6 zł.

Promocja na kawę McDonalds

Poniżej publikujemy listę kaw McDonalds objętych promocją i ich pojemności.

Cena każdej z niżej wymienionych kaw wynosi 4 zł.

  • kawa czarna 270 ml (średnia)
  • kawa z mlekiem 270 ml (średnia)
  • espresso 30 ml
  • double espresso 60 ml

Cena każdego z niżej wymienionych napojów kawowych wynosi 6 zł.

  • cappuccino 300 ml (średnie)
  • café latte 300 ml (średnie)
  • flat white 300 ml

Promocją objęte są również kawy spersonalizowane, tj. z napojem sojowym, mlekiem bez laktozy oraz na bazie kawy bezkofeinowej. Zakup kaw objętych promocją nie uprawnia do otrzymania hologramu.

Uwielbiasz kawę tak jak my? Poznaj historię znanych kawoszy w dziejach świata, którzy jak sami przyznali pośrednio to właśnie kawie zawdzięczają swój spektakularny sukces. Czytaj artykuł „Znani kawosze w historii świata”.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.