Nowości w McDonalds – CZERWIEC 2021. Chicken Box, Chicken Tenders, Chai Latte

big mac frytki mcdonalds
Zdjęcie ilustracyjne | fot. quotecatalog.com

Czerwiec przyniesie kolejne nowości w menu McDonalds. Do restauracji trafią takie nowości jak m.in. Chicken Box oraz Chicken Tenders. Do pozycji w menu wróci Chai Latte i ciastko jabłkowe.

Chicken Box w Mcdonald’s

W czerwcu pojawią się nowości w menu McDonald’s. Od 9 czerwca 2021 r. do sprzedaży w McDonald’s wchodzi nowy Chicken Box. W jego skład wchodzi: 6x Tenders, 9x Kurczak McNuggets, 2x małe frytki oraz 2x sos. Nowością jest również sos czosnkowy oraz mleko bez laktozy 1,5%. Ile kosztuje Chicken Box w McDonaldzie? Cena Chicken Box w McDonalds wynosi 32,50 zł.

Od 09.06.2021 do sprzedaży wracają: ciastko jabłkowe, sok pomarańczowy oraz kawa Chai Latte o pojemności 0,4l. W sprzedaży w dalszym ciągu pozostają: Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy Burger, Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy McWrap, Red Chikker, Maestro Red Hot Chilli oraz Maestro Grilled Cheese.

Od 7 czerwca w aplikacji McDonald’s jest dostępna opcja stworzenia swoich indywidualnych kuponów okazYEAH. Szczegóły w linku: okazYEAH w McDonald’s 7 czerwca – 11 lipca. Skomponuj swój kupon zniżkowy

ZOBACZ TAKŻE:
► Nowości w McDonalds – LIPIEC 2021. Falafel, McWrap Tzatziki, Chrupiące Łódeczki

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.