Noc Kultury 2021 w Lublinie czas zacząć! Sprawdź program, nim ruszysz na spacer po mieście

Lampiony nad deptakiem Starego Miasta w Lublinie
Lampiony nad deptakiem Starego Miasta w Lublinie | fot. Jakub Orzechowski

Noc Kultury 2021 w Lublinie odbędzie się w terminie od 4 czerwca do 21 lipca. Tegoroczna edycja potrwa przez kilka tygodni i będzie miała formułę spacerów w poszukiwaniu instalacji ukrytych w zaułkach Starego Miasta.

Noc Kultury 2021 Lublin 4 czerwca – 21 lipca

Program tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie to instalacje artystyczne i wystawy ukryte w przestrzeni miejskiej Starego Miasta. Organizatorzy wydarzenia postanowili zmienić znaną nam formułę Nocy Kultury ze względu na obowiązujące obostrzenia.

„Ze względu na bezpieczeństwo nie przewidzieliśmy wydarzeń performatywnych takich jak koncerty, spektakle czy pokazy. Z pewnością powrócimy do nich w kolejnych edycjach festiwalu” – mówią organizatorzy Nocy Kultury.

Dlatego zapadła decyzja na znacznie dłuższą niż jedna noc ekspozycję instalacji. Instalacje będziemy mogli podziwiać od 4 czerwca aż do 21 lipca.

„Szlakiem uliczek, podwórek i bram Starego Miasta będziemy szukać magii i piękna. Najlepiej wybrać się na kilka spacerów, ponieważ instalacje i dekoracje, które przygotowaliśmy na tę edycję festiwalu będą się zmieniać” – zachęcają organizatorzy.

W tym roku hasłem przewodnim będzie MOC Kultury.

>>> ZOBACZ PROGRAM NOCY KULTURY 2021 W LUBLINIE

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.