Nieudane otwarcie Diamentowa Park. Klienci zastali zamknięte drzwi w sklepach

Nieudane otwarcie parku handlowego Diamentowa Park
Nieudane otwarcie parku handlowego Diamentowa Park | fot. czytelnik

Klienci, którzy wybrali się w sobotę na zapowiadane otwarcie parku handlowego Diamentowa Park w Lublinie zastali zamknięte drzwi w sklepach. Wszystko przez nowe obostrzenia.

Otwarcie Diamentowa Park przesunięte na inny termin

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę 27 marca planowano otwarcie nowego parku handlowego przy ul. Diamentowej 29B w Lublinie. Diamentowa Park, bo tak się nazywa, miał się otworzyć dla klientów o godz. 9, ale tak się nie stało.

Mieszkańcy, którzy przyjechali na otwarcie zastali zamknięte drzwi w sklepach. Jak się okazało, zarządca obiektu w ostatnim momencie zdecydował o przesunięciu terminu otwarcia. Niektóre sklepy zdecydowały się na wywieszenie informacji o otwarciu w „późniejszym terminie”.

Z przekazanym nam informacji wynika, że opóźnienie w otwarciu parku handlowego Diamentowa Park wynika z faktu niedopełnienia formalności związanych z odbiorem obiektu.

„W związku, z informacją odnośnie planowanego na sobotę 27 marca otwarcia drogerii Hebe w Lublinie, informujemy, że niestety nie doszło do otwarcia drogerii w Diamentowa Park z uwagi na niezależne od nas uwarunkowania zewnętrzne. Przepraszamy za wprowadzenie Państwa w błąd. O nowej dacie otwarcia poinformujemy wkrótce” – informuje biuro prasowe Hebe.

Przypomnijmy, że zgodnie z nowymi obostrzeniami od 27 marca do 9 kwietnia zamknięte pozostaną centra i galerie handlowe z wyjątkiem m.in. sklepów spożywczych, aptek i drogerii, a także salonów prasowych i księgarni.

AKTUALIZACJA:
Otwierają się pojedyncze sklepy w nowym parku handlowym w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.