Otwierają się pojedyncze sklepy w nowym parku handlowym w Lublinie

Park handlowy Diamentowa Park przy ul. Diamentowej w Lublinie
Park handlowy Diamentowa Park przy ul. Diamentowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Choć do oficjalnego otwarcia obiektu zostało jeszcze niespełna dwa tygodnie, to pojedyncze sklepy już się otwierają. Mowa tu o nowym parku handlowym przy ul. Diamentowej.

Kiedy otwarcie Diamentowa Park?

Docierają do nas informacje, że pojedyncze sklepy mieszczące się w parku handlowym Diamentowa Park przy ul. Diamentowej w Lublinie zdecydowały się na wcześniejsze otwarcie, jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu, które zaplanowano na sobotę, 8 maja.

Są już otwarte (lub będą w najbliższych dniach) takie sklepy jak m.in. Dealz (otwarcie 28 kwietnia od godz. 9), Pepco, Jysk czy salon sieci Play. Jeśli będziemy posiadali dokładne informacje o otwartych sklepach to zaktualizujemy materiał.

Lista sklepów w Diamentowa Park: Jysk, Kik, Pepco, Neonet, Dealz, Rossmann, Senpo, Hebe, Kakadu, Tymo Dental, Optyk Diamentowa, Totalizator Sportowy, Garmażerka Pasibrzuch, Play, Plus i Cyfrowy Polsat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.