Nieobyczajne zachowanie na deptaku w Lublinie. Para zapomniała, gdzie się znajduje. „Zupełnie nic im nie przeszkadzało”

Uprawiali seks na ławce na deptaku w Lublinie
Uprawiali seks na ławce na deptaku w Lublinie | fot. nadesłane

W weekend na lubelskim deptaku doszło do wyjątkowo gorącej sceny. Na ławce pewna para poddała się namiętności i na oczach spacerujących przechodniów, uprawiała seks. Nagranie miłosnego aktu trafiło do sieci.

Uprawiali seks na ławce w centrum Lublina

O niestosownym wybryku pewnej pary poinformowała nas jedna z czytelniczek. Podczas nocnego spaceru zauważyła parę na ławce w miłosnym uniesieniu. Wszystko wydarzyło się w niedzielę 18 czerwca około godz. 22 na deptaku Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie.

Pomimo nocy na nagraniu doskonale widać, co działo się na ławce i że, delikatnie rzecz ujmując, znacznie przekroczyło to granicę dobrego smaku. Na zarejestrowanym nagraniu widać mężczyznę leżącego na kobiecie na jednej z ławek przy deptaku. Para co prawda jest ubrana, ale porusza się w niedwuznaczny sposób.

Jak informuje Straż Miejska, nie wpłynęło żadne zgłoszenie w tej sprawie. Choć nieobyczajne zachowanie jest karalne, to żeby do tego doszło, musi wpłynąć oficjalne zawiadomienie od osoby, która poczuła się nim zgorszona. Za taki nieobyczajny wybryk, jakim jest współżycie w miejscu publicznym, może grozić kara.

Zgodnie z art. 140 Kodeksu wykroczeń, „Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1500 złotych albo karze nagany”. W więzieniu można spędzić od 5 do 30 dni.

Jeśli taka sytuacja wzbudzi zgorszenie i zostanie zakwalifikowana pod art. 51 par. 1 Kodeksu wykroczeń osoba, która popełniła wykroczenie, może zapłacić nawet 5 tysięcy złotych grzywny. Paragraf brzmi: „Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny”.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. działo się to o 02:00 w nocy ,wiem bo tam byłem i to nagrywałem , byłem świadkiem wszystkich 4 pozycji