Nieco ponad dwa tygodnie do Lublinaliów. Organizatorzy odsłonili kolejną kartę! Ten zespół wystąpi pierwszego dnia imprezy

Lublinalia na terenie Browaru Perła
Lublinalia na terenie Browaru Perła | fot. Miasto Lublin

Już 2-4 maja odbędzie się jedna z najlepszych imprez studenckich tego roku – Lublinalia. W trakcie trzech dni na terenach zielonych Browaru Perła na scenie świetną zabawę zapewni aż 12 artystów.

Mikromusic na Lublinaliach

Pierwszą imprezą organizowaną w ramach tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej będą Lublinalia. To trzy dni koncertów (2-4 maja) na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej. W tym roku koncerty są biletowane. W sprzedaży są bilety jednodniowe i karnety 3-dniowe.

Szczegóły dotyczące biletów na Lublinalia tu: Od teraz bilety na Lublinalia droższe o dyszkę. Zmieniono zasady działania biletu 1-dniowego

Podczas trzech dni imprezy na scenie wystąpi łącznie 12 popularnych artystów. Z dotychczas ogłoszonych artystów są raperzy Avi, Kizo i Krzysztof Zalewski. Już wiadomo, że do tego tegorocznego line-upu Lublinaliów dołączy polski zespół alternatywny Mikromusic.

Mikromusic założony w 2002 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością. Twórczość zespołu określana jest jako avant pop lub art pop, inspirowana słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Uhonorowani w 2020 roku Fryderykiem w kategorii „Muzyka Poetycka”

Artyści mogą się pochwalić takimi kawałkami jak „Tak mi się nie chce” oraz „Takiego chłopaka”, które osiągnęły kolejno 17 mln i 27 mln wyświetleń w serwisie YouTube. Już wiadomo, że zespół na Lublinaliach zaprezentuje przedpremierowo utwory z nadchodzącej nowej płyty.

Poniżej dotychczas ogłoszony line-up Lublinaliów w w Lublinie.

Lublinalia w Lublinie, 2 maja (czwartek):

  • Krzysztof Zalewski
  • Mikromusic

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (piątek):

  • Kizo
  • Avi

Zobacz także: Juwenalia Lublin 2024. Tylko u nas pełna lista artystów [KTO WYSTĄPI, BILETY]

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (sobota):

  • Czekamy na ogłoszenia artystów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.