Od teraz bilety na Lublinalia droższe o dyszkę. Zmieniono zasady działania biletu 1-dniowego

Lublinalia - Lubelskie Dni Kultury Studenckiej
Lublinalia - Lubelskie Dni Kultury Studenckiej | materiały organizatora

Organizatorzy tegorocznych Lublinaliów właśnie poinformowali o zakończeniu sprzedaży pierwszej puli biletów. Od teraz bilety i karnety na Lublinalia są o 10 zł droższe. Do tego zmieniono zasady działania biletu 1-dniowego. Szczegóły poniżej.

Niecały miesiąc do Lublinaliów

Lublinalia zapoczątkują tegoroczny cykl imprez studenckich organizowanych w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej. Impreza odbędzie się w dniach 2-4 maja na terenach zielonych Browaru Perła przy ulicy Bernardyńskiej.

Przed koncertami zaplanowano korowód studencki, w którym swój udział zadeklarowały wszystkie lubelskie uczelnie. W tym roku trasa korowodu ulegnie zmianie, jednak na ten moment organizatorzy nie zdradzają jeszcze szczegółów.

Drożeją bilety na Lublialia

Nowością podczas tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej są bilety. Bowiem na każdą imprezę w tym roku obowiązują bilety. Dotychczas jedyną biletowaną imprezą były KULturalia. Od tego roku bilety musimy mieć też na Juwenalia, jak również Lublinalia.

Zobacz także: Bilety na Juwenalia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zakończono sprzedaż pierwszej puli biletów. Od teraz jest drożej

W pierwszej puli biletów, której sprzedaż właśnie się zakończyła, dostępne były dwa rodzaje biletów: bilet 1-dniowy, na którym możemy wejść na dowolny dzień imprezy, oraz karnet trzydniowy. Za wejściówki musieliśmy zapłacić odpowiednio: 25 zł i 55 zł.

Wraz z zakończeniem sprzedaży pierwszej puli, uruchomiono drugą pulę biletów. Od teraz jest drożej o 10 zł. Tym samym bilet 1-dniowy kosztuje teraz 35 zł, a karnet trzydniowy 65 zł. Organizatorzy również zmienili zasady biletu 1-dniowego.

„Informujemy, że teraz przy zakupie pojedynczego biletu możecie go kupić na wybrany dzień imprezy. Wejściówki z pierwsze puli pozostają bez zmian – można je wykorzystać w dowolnym dniu” – czytamy na stronie Lublinaliów.

Dotychczas ogłoszonymi gwiazdami, które wystąpią na Lublinaliach, są: Kizo i Avi. Już wiadomo, że podczas 3-dniowej imprezy na scenie wystąpi łącznie 12 artystów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.