Nie żyje pacjent szpitala w Lublinie. 35-latka znaleźli na chodniku przed budynkiem

Szpital Neuropsychiatryczny przy ul. Abramowickiej w Lublinie
Szpital Neuropsychiatryczny przy ul. Abramowickiej w Lublinie | fot. Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego w Lublinie

Do tragedii doszło we wtorek rano w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Na chodniku ujawniono ciało 35-letniego pacjenta. Okazało się, że wypadł z okna szpitala.

Pacjent wypadł z okna szpitala w Lublinie

Do zdarzenia doszło we wtorek (28.11) około godz. 6:40 na terenie Szpitala Neuropsychiatrycznego im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego przy ul. Abramowickiej w Lublinie. Oficer dyżurny został powiadomiony przez pracowników szpitala, że na chodniku ujawniono zwłoki mężczyzny. Obrażenia wskazywały na upadek z wysokości.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Wstępne ustalenia policjantów wskazały, iż 35-letni mężczyzna, pacjent szpitala, wypadł z okna jednego z należących do szpitala budynków. Wykluczono, by do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Zwłoki 35-latka zostały zabezpieczone celem sekcji zwłok, która wyjaśni, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.