Nie żyje nauczycielka z Lublina. Przegrała walkę z koronawirusem

pilne szpital
Zdjęcie ilustracyjne

Żałoba w Szkole Podstawowej nr 18 w Lublinie. Zmarła Justyna Skibińska, nauczycielka języka polskiego. Polonistka przegrała walkę z chorobą.

Nauczycielka z Lublina zmarła na covid-19

Szkoła Podstawowa nr 18 w Lublinie zamieściła na swojej stronie internetowej informację o śmierci Justyny Skibińskiej, która była nauczycielką języka polskiego i wychowawcą klasy 4B.

Polonistka trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, mimo pomocy lekarzy kobieta przegrała walkę z chorobą. Zmarła w wieku 47 lat.

Pogrzeb śp. Justyny Skibińskiej odbędzie się w czwartek (28.10) o godz. 10:00 w Sanktuarium Matki Bożej w Janowie Lubelskim. Wcześniej, bo o godz. 9:00 zaplanowano różaniec.

Aktualizacja: Justyna Skibińska była również nauczycielką i wychowawcą klasy 5A w Szkole Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego w Lublinie.

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dzień Dobry z najwyższym poważaniem informuje ,że nauczycielka śp. Justyna Skibińska nie była wychowawcą klasy 5b tylko 5A w szkole nr.34 imienia Kornela Makuszyńskiego w Lublinie .Dziękuje i proszę o poprawę

    PS.to była nasza wychowawczyni i nauczycielka

  2. Witam, chciałabym powiadomić, że w tekście pojawił się błąd. Śp. Justyna Skibińska była wychowawczynią klasy 5a, ze szkoły podstawowej 34, a nie 5b. Wiem to, ponieważ sama mnie uczyła. Pozdrawiam.

  3. Celem wyjaśnienia. Śp. Justyna Skibińska pracowała w dwóch szkołach podstawowych nr 18 i nr 34. W 18 stce była wychowawczynią kl. 4b, a w 34 klasy 5a. Mój córka bardzo lubiła zajęcia z panią Justynką. Pokój jej duszy.

  4. miałem z panią Justyna od 4 do 8 klasy j. pol i bardzo dobrze wspominam każda lekcje pomogła mi w najcięższych momentach zżycia chociaż nie musiała

  5. Dotąd najlepsza polonistka z którą miał do czynienia mój syn. I super Wychowawca. To jeszcze nie był jej czas 🙁