Nie upewniła się, czy może bezpiecznie zmienić pas ruchu. Doprowadziła do zderzenia z seatem, który dachował

Dachowanie seata na ul. Armii Krajowej w Lublinie
Dachowanie seata na ul. Armii Krajowej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Do wypadku na ul. Armii Krajowej w Lublinie doszło po godz. 8. Kierująca hyundaiem przy zmianie pasa ruchu, nie zauważyła samochodu, który prawidłowo poruszał się sąsiednim pasem. Próba zmiany pasa skończyła się ostatecznie dachowaniem seata, z którym się zderzyła.

Dachowanie na Armii Krajowej

Do wypadku doszło w czwartek (4.08) po godz. 8 na ul. Armii Krajowej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca hyundaiem jadąc prawym pasem za trolejbusem w kierunku ul. Jana Pawła II, zmieniała pas ruchu.

Kobieta nie upewniła się, czy może bezpiecznie zmienić pas, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z jadący lewym pasem seatem. W wyniku zderzenia pojazdów wytrącony z toru jazdy seat zjechał na pas rozdzielający jezdnie i dachował. Samochód uszkodził jeszcze znak i jadący trolejbus.

W wyniku zdarzenia do szpitala została przetransportowana kierująca seatem. Obie kierujące były trzeźwe.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.