Nie odpaliłeś auta? Straż miejska pomoże! Zadzwoń pod 986

straż miejska lublin
Straż Miejska w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Akumulator odmawia posłuszeństwa? Wystarczy zadzwonić pod 986. Strażnicy miejscy przyjadą i pomogą w uruchomieniu samochodu.

Od kilku dni panują siarczyste mrozy i na razie nic nie zapowiada, by pogoda miała się zmienić. Jak wiadomo, niska temperatura (w nocy przekracza nawet -20°C) sprzyja rozładowywaniu akumulatorów.

Przypominamy, że lubelska straż miejska pomaga bezpłatnie w uruchomieniu wychłodzonych samochodów. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem alarmowym 986.

Nie dajmy się naciągnąć „pomocnikom”, którzy za odpalenie z kabli wołają 100 złotych. Straż Miejska robi to za darmo!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Zadzwonilem dziś o 8 po 10 się pojawili. Wiec jestem im wdzięczny. Mało tego patrol wykazał inicjatywe I szukał mojego samochodu w czeluściach parkingu sam bo faktycznie chciał mi pomóc. Ja byłem wtedy w domu. Jak już wyszedłem Panowie byli przygotowani by podpiąć się pod akumulator. Naprawde polecam I wyrazy uznania. Pani dyspozytor potrafiła zadzwonić z numeru stacjonarnego do mnie I powiadomić, że patrol już jest. Oni naprawdę pomagają bez łaski. Tylko trzeba być człowiekiem dla człowieka a nie cebulą. Dzwońcie warto polecam

  2. Wielkie brawa za inicjatywę! 🙂 generalnie takich przygód można uniknąć gdy odpowiednio dba się o swój akumulator i to nie tylko zimą ale przez cały rok! Od prawie 7 sezonów robię tak ze swoim polskim jenoxem i mówcie co chcecie ale problemów nie mam!