Nie ma już szans na podróż linią turystyczną po Lublinie. „Mamy komplet uczestników”

Trolejbus Skoda na linii turystycznej
Trolejbus Skoda na linii turystycznej | fot. ZTM Lublin

Informujemy, że zapisy na kursy linii turystycznej w dniach 24 i 31 lipca zostały zakończone – mamy komplet uczestników — poinformował w piątek Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Najbliższe wolne terminy dopiero w sierpniu

Linia turystyczna „T” uruchomiona przez Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie jest obsługiwana przez zabytkowe pojazdy: autobus Jelcz 272 MEX o nazwie Gutek, oraz trolejbus Skoda 9 Tr. Kursy po ulicach Lublina są realizowane w każdą niedzielę do końca sierpnia o godz. 16:00 i 17:00. U konduktora można nabyć bilety czasowe 40-minutowe normalne i ulgowe w cenach odpowiednio: 4,00 zł i 2,00 zł.

Warunkiem uczestnictwa w wybranym kursie jest poprawna i potwierdzona przez ZTM w Lublinie rejestracja, po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym liniaturystyczna@ztm.lublin.eu. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Dziś się dowiedzieliśmy, że miejsc na najbliższe dwie niedziele lipca już nie ma. „Mamy komplet uczestników” – poinformował ZTM.

Harmonogram kursowania do końca wakacji:

  • Skoda: 31 lipca oraz 14 i 28 sierpnia
  • Gutek: 24 lipca oraz 7 i 21 sierpnia

„Osoby, których dane nie znajdą się na liście osób zarejestrowanych, nie zostaną wpuszczone do pojazdu. Mamy jeszcze wolne miejsce na kursy w sierpniu” – przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Liczba miejsc siedzących dla pasażerów jest ograniczona w obu pojazdach. W Gutku jest 27 miejsc siedzących przeznaczonych dla pasażerów, a w Skodzie jest 26.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.