„Nie lubię Łęcznej”. Policjanci zatrzymali sześciu uczestników bójki

IMG 20180730 124956
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Łęcznej zatrzymali sześciu uczestników bójki. Do rękoczynów doszło, kiedy jeden z mężczyzn powiedział, że nie lubi Łęcznej.

Do bójki doszło w piątek na dworcu autobusowym PKS w Łęcznej. Na dworcu do stojących czterech 18-latków podeszło dwóch nieznanych mężczyzn w wieku 20 i 22 lat. Mężczyźni zaczęli ze sobą rozmawiać, lecz w pewnym momencie jeden z nich oświadczył, że nie lubi Łęcznej. Po krótkiej wymianie zdań doszło do rękoczynów.

Mężczyźni ponownie spotkali się tego samego dnia, lecz przy centrum handlowym. Kiedy 18-letni uczestnik zdarzenia chciał oddać przypadkowo wziętą czapkę, którą odłożył na ziemię. W tym czasie do czteroosobowej grupy podbiegło dwóch mężczyzn i ponownie doszło do bójki. Wtedy 20-letni mężczyzna użył szklanej butelki po piwie, którą uderzył w głowę 18-letniego uczestnika zdarzenia.

Na miejscu interweniowali policjanci, którzy zatrzymali wszystkich uczestników bójki. Dzięki monitoringowi i zeznaniom świadków policjanci bardzo szybko ustalili przebieg zdarzenia. Pięciu z sześcioosobowej grupy już usłyszało zarzuty za udział w bójce. Mężczyźni biorący udział w zdarzeniu to mieszkańcy powiatu łęczyńskiego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.