Nastolatkowie zniszczyli budynek lubelskiej uczelni. Nagrała ich kamera monitoringu

68 114326

Myśleli, że nikt ich nie widzi, a tymczasem wyczyny nastolatków nagrała kamera monitoringu. Młodzi wandale wspięli się na dach budynku, by zniszczyć rury kanalizacyjne. Teraz szuka ich policja.

 

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia przy ulicy Glinianej w Lublinie. Na załączonym nagraniu z monitoringu widać jak trzech nastolatków podchodzą pod budynek uczelni. Po krótkim zastanowieniu przy pomocy zainstalowanej na ścianie drabinki ewakuacyjnej wspinają się na górę.

 

Chwilę później widzimy, jak z dużej wysokości spadają na trawnik trzy fragmenty oderwanych rur kanalizacyjnych. Po tym wszystkim młodzieńcy spokojnie schodzą w dół po drabinie i oddalają się od miejsca zdarzenia.

 

Sprawców tego zdarzenia poszukują policjanci z IV komisariatu w Lublinie. Ktokolwiek rozpoznaje tych młodzieńców proszony jest o powiadomienie Policji pod numerem 997 lub 81 535-48-00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Nagranie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.