Na ul. Mełgiewskiej zderzyły się 4 samochody, ranna jedna osoba

Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji
Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji | fot. Dominik Wąsik

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 7:20 na ul. Mełgiewskiej, tuż przed przejściem dla pieszych na wysokości ul. Montażowej. W wypadku udział brały 4 samochody osobowe. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek na ul. Mełgiewskiej

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (20.05) o godz. 7:18 na ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Przed przejściem dla pieszych na wysokości ul. Montażowej zderzyły się 4 samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

W wyniku zderzenia pojazdów jedna osoba została poszkodowana. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany prawy pas w kierunku Świdnika. Ruch odbywa się lewym pasem.

Teraz policjanci będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.