Na tylnym siedzeniu przewoził… cielaka

przewoził cielaka na tylnym siedzeniu

Rolnik przewoził cielaka w osobówce. Tłumaczył że nie miał jak go przewieźć. W dalszą podróż musiał udać się ze zwierzęciem już pieszo.

 

We wtorek 11 lipca, ok. godz. 20:30 policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Stare Załucze kierującego pojazdem m-ki Audi 80. Uwagę funkcjonariuszy zwróciły bardzo zaparowane tylne szyby auta.

 

Policjanci podczas kontroli zastali dość niecodzienny widok, bo pasażerem tylnego siedzenia był… cielak. Kierowca tłumaczył, że po prostu nie miał jak go przewieźć więc postanowił wykorzystać do tego auto.

 

50-letni mężczyzna w dalszą podróż do domu ze zwierzęciem musiał udać się już pieszo, bo policjanci zabronili mu dalszej jazdy, a za nieodpowiedni przewóz zwierzęcia ukarali mandatem karnym.

 

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.