Na działce w centrum Lublina rozstawia się cyrk. Pokazy zaplanowano w sobotę i niedzielę [SZCZEGÓŁY]

Cyrk Arena przyjechał do Lublina
Cyrk Arena przyjechał do Lublina | fot. Dominik Wąsik

Cyrk Arena przyjechał do Lublina i zostanie w naszym mieście na kilka dni. Ekipa techniczna właśnie rozstawia namiot cyrkowy na działce przy al. Unii Lubelskiej. Pokazy cyrkowe zaplanowano w sobotę i niedzielę. Sprawdź szczegóły poniżej.

Cyrk Arena przyjechał do Lublina

Cyrk Arena rozstawia swój namiot na prywatnej działce pomiędzy błoniami pod Zamkiem a parkingiem Targu pod Zamkiem przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Co będzie można zobaczyć?

Główne atrakcje, jakie oferuje cyrk to: akrobacje na linie, wrotki, rozpędzone koła śmierci, żonglerkę, hula-hoop, trapez kołowy i popisy kaskaderskie na trampolinie.

Widowisko zaplanowano w sobotę (09.03) o godz. 17:00 i w niedzielę (10.03) o godz. 13:00 i 16:00.

Sprawdź szczegóły: Bajeczne widowisko CYRKU ARENA. Poczuj magię cyrku! Wygraj bilety

Cyrk Arena w Lublinie. Ceny biletów

  • bilet normalny – 80 zł
  • bilet ulgowy – 50 zł
  • bilet rodzinny – 220 zł
  • bilet do loży – 100 zł

Bilety normalne, ulgowe i rodzinne są nienumerowane (na sektorze). Bilety ulgowe przysługują dzieciom do lat 17. Bilet rodzinny pozwala na wejście dwojga dorosłych i dwojga dzieci (do 10 lat). Bilety do loży (przy samej arenie) są numerowane i cena jest taka sama dla każdego.

Kolejny cyrk w kwietniu

A już w kwietniu w tej samej lokalizacji zawita Cyrk na Wodzie. Zaprezentuje on najnowsze widowisko „Tesla Show”. Pod namiotem cyrkowym znajduje się basen z 20 tonami wody, 150 podświetlanych fontanny, setki świateł i efektów dźwiękowych, a na scenie wystąpi 30 artystów.

Terminy zaplanowanych pokazów:

  • 4 kwietnia (czwartek) – 17:30
  • 5 kwietnia (piątek) – 17:30
  • 6 kwietnia (sobota) – 13:00, 16:00
  • 7 kwietnia (niedziela) – 13:00, 16:00

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.