Można już rezerwować darmowe bilety na wakacyjną trasę dwójki w Chełmie. Ilość biletów ograniczona

Można już rezerwować darmowe bilety na wakacyjną trasę dwójki w Chełmie. Ilość biletów ograniczona
Wakacyjna Trasa Dwójki Chełm 2020 | materiały organizatora

W niedzielę 26 lipca w Chełmie odbędzie się kolejny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki. Impreza do zobaczenia na żywo na antenie TVP2 – w niedzielę o godz. 20:00.

Piąty koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020, inaczej nazywana trasą Lato Muzyka Zabawa, odbędzie się w niedzielę 26 lipca w Chełmie, a dokładnie w amfiteatrze w Kumowej Dolinie. Na scenie amfiteatru wystąpią: Thomas Anders z Modern Talking, Edyta Górniak, Gromee, Tadeusz Seibert, Trio Mariach i Marien. Nie zabraknie także disco polo, ponieważ na scenie pojawi się Zenek Martyniuk, Milano, Exaited i Classic.

Impreza TVP 2 jest darmowa. Jednak, by się na nią dostać, należy mieć ze sobą wydrukowany darmowy bilet, który można pobrać ze strony worldmedia.pl. Do chełmskiego amfiteatru zostaną wpuszczeni ci widzowie, którzy wydrukują bilet i regulamin. Wszystkie osoby, które zdobędą bilety na imprezę, mogą na nią wejść do godz. 19:30.

Aktualizacja: Wakacyjna trasa Dwójki w Chełmie. Biletów już nie ma, rozeszły się w kilka minut

Wakacyjna Trasa Dwójki Chełm 2020 | materiały organizatora

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Z ludźi idiotow zrobili bo pisali że bilety od 21.07 A tym czasem biletów już nie ma