Wakacyjna trasa Dwójki w Chełmie. Biletów już nie ma, rozeszły się w kilka minut

Wakacyjna trasa Dwójki w Chełmie. Biletów już nie ma, rozeszły się w kilka minut
Darmowe bilety na niedzielny koncert Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie rozeszły się w kilka minut

Bilety na niedzielny koncert Wakacyjnej trasy Dwójki w amfiteatrze w Chełmie rozeszły się w kilka minut. Organizatorzy ograniczyli ilość dostępnych miejsc.

Piąty koncert Wakacyjnej trasy Dwójki 2020, inaczej nazywana trasą Lato Muzyka Zabawa, odbędzie się w niedzielę 26 lipca w Amfiteatrze Kumowa Dolina w Chełmie. Na scenie amfiteatru wystąpią: Zenon Martyniuk, Classic, Milano, Exaited, Edyta Górniak, Thomas Anders & Modern Talking Band, Marien, Tadeusz Seibert i Trio Mariachi. Impreza będzie transmitowana na żywo na antenie TVP2 o godz. 20:00.

Wakacyjna trasa Dwójki w Chełmie: bilety

By jednak zostać jednym z 999 szczęśliwców, którzy podczas chełmskiej odsłony Wakacyjnej trasy Dwójki wejdą na widownię amfiteatru, trzeba wcześniej zdobyć darmowy bilet. A tych już nie ma, ponieważ zaraz po rozpoczęciu dystrybucji, zaledwie po kilku minutach cała pula 999 darmowych zaproszeń się wyczerpała.

Czytaj dalej…

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.