Mieszkaniec Kraśnika przez najbliższe 20 lat będzie dostawał po 5 tys. zł miesięcznie

pieniądze wypłata banknoty
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Czwartkowe losowanie Ekstra Pensji zakończyło się szczęśliwe dla osoby, która odwiedziła punkt LOTTO przy ul. Niepodległości 11b w Kraśniku. Co miesiąc, przez 20 lat, ktoś będzie otrzymywał 5 tys. złotych.

W losowaniu Lotto do gracza z Kraśnika uśmiechnęło się szczęście. W czwartek ktoś z tego miasta wygrał główną nagrodę w grze Ekstra Pensja. Szczęśliwiec poprawnie wytypował liczby: 10, 19, 27, 28, 29 i 4.

To oznacza, że będzie co miesiąc, przez najbliższe 20 lat, otrzymywał na swoje konto 5 tys. złotych. Daje to po 20 latach w sumie milion dwieście tysięcy złotych.

Zakład został kupiony w kolekturze LOTTO przy ul. Niepodległości 11b w Kraśniku Fabrycznym.

Przypominamy, że w Ekstra Pensji można zagrać o jeszcze wyższą miesięczną kwotę. Wystarczy zwiększyć stawkę za kupiony zakład. Do wyboru mamy grę o 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat.

Wyższa stawka to nie tylko szansa na wyższą główną wygraną, ale także odpowiednio do niej zwielokrotnione wygrane niższych stopni. Od 2017 roku, gracz, który zagrał w warszawskiej kolekturze cieszy się „pensją” w wysokości aż 50 000 zł miesięcznie wypłacaną przez 20 lat.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.