Miesiąc utrudnień na ul. Popiełuszki. LPEC modernizuje sieć ciepłowniczą

Prace drogowców na ul. Popiełuszki
Prace drogowców na ul. Popiełuszki | fot. Dominik Wąsik

Kierowcy i pasażerowie muszą się liczyć z utrudnieniami na ul. Popiełuszki w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Legionową trwa modernizacja sieci ciepłowniczej.

Utrudnienia na ul. Popiełuszki

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej informuje, że w związku z modernizacją sieci ciepłowniczej od 19 czerwca do dnia 19 lipca zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, w rejonie skrzyżowania z ul. Legionową.

W przypadku pieszych utrudnienia polegają na przeniesieniu przystanku autobusowego przy budynku ul. Popiełuszki 35A w rejon Kwiaciarni Floranna (ul. Popiełuszki 28B). Ponadto dostęp do lokali usługowych w budynku przy Popiełuszki 35A będzie możliwy tylko od wejścia od strony sklepu Żabka.

Jeśli chodzi o kierowców, to od skrzyżowania z ul. Legionową do budynku przy ul. Puławskiej 19 (naprzeciwko przystanku Puławska 02) zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.