Miasto zaprasza mieszkańców na lodowisko pod chmurką. Pierwsze dni ślizgania za darmo

Lodowisko na orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku
Lodowisko na orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 w Świdniku | fot. Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku

Rozpoczyna się sezon łyżwiarski w Świdniku. Na orliku przy Szkole Podstawowej nr 5 utworzono lodowisko pod chmurką. Przez pierwsze trzy dni można ślizgać się za darmo.

Lodowisko w Świdniku

Miasto Świdnik zaprasza miłośników łyżwiarstwa do skorzystania lodowiska pod chmurką przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Kusocińskiego. Lodowisko na orliku działa przez cały tydzień przy ul. Jarzębinowej 6.

Lodowisko przez pierwsze dni zostanie udostępnione nieodpłatnie. Od 2 stycznia szkoła zacznie pobierać symboliczne kwoty za korzystanie ze ślizgawki. Na terenie lodowiska działa wypożyczalnia łyżew i pingwinków do nauki jazdy. Działa tu również usługa ostrzenia przyniesionych łyżew.

Przez pierwsze trzy dni tj. 29-31 grudnia 2023 r. lodowisko będzie czynne w godzinach 13:00-20:00. Od 2 stycznia 2024 r. lodowisko będzie czynne codziennie w godz. 16:00-20:00.

Poniżej zamieszczamy cennik lodowiska, który zacznie obowiązywać od 2 stycznia 2024 r.:

  • bilet normalny: 8 zł/h
  • bilet ulgowy: 6 zł/h
  • bilet z kartą Rodzinką 3+: 4 zł/h
  • wypożyczenie łyżew: 8 zł/h normalny, 6 zł/h ulgowy
  • ostrzeżenie łyżew: 7 zł/para (tylko w piątki i środy)
  • rezerwacja całej tafli: 250 zł/h

Zobacz także: Czy wiesz, że w Lublinie działa darmowe lodowisko? Wystarczy, że przyjdziesz ze swoimi łyżwami

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.