Czy wiesz, że w Lublinie działa darmowe lodowisko? Wystarczy, że przyjdziesz ze swoimi łyżwami

Darmowe lodowisko Biały Orlik przy ul. Radzyńskiej 5 w Lublinie
Darmowe lodowisko Biały Orlik przy ul. Radzyńskiej 5 w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Od 13 grudnia na orliku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie działa darmowe lodowisko. Na lodowisku nie ma wypożyczalni sprzętu, dlatego trzeba przyjść ze swoimi łyżwami.

Darmowe lodowisko w Lublinie

Darmowe lodowisko Biały Orlik działa przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta przy ul. Radzyńskiej 5 na Czechowie w Lublinie.

Lodowisko działa, jeśli pozwala na to pogoda. Przy opadach deszczu i niesprzyjającej temperaturze (kilku stopniach powyżej zera), obiekt jest czasowo zamknięty. Informacje dotyczące funkcjonowania lodowiska w danym dniu można uzyskać pod nr tel. 81 741 37 03.

Z lodowiska może skorzystać nieodpłatnie każdy, kto ma swoje łyżwy, ponieważ na terenie lodowiska nie ma wypożyczalni sprzętu. Lodowisko jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00, a w weekendy i ferie w godz. 9:00-14:00 i 15:00-20:00.

Zobacz także: Świdnik zaprasza mieszkańców na lodowisko pod chmurką. Pierwsze dni ślizgania za darmo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.