Miasto szuka firmy, która przygotuje nowy pokaz multimedialny

59677699 2331634963565695 4702651359877398528 n
Pokazy multimedialne na fontannie na placu Litewskim | fot. UM Lublin

Ratusz poszukuje firmy, która przygotuje nowy pokaz multimedialny pt. „Legendę o Czarciej Łapie”. Nowy pokaz będziemy mogli obejrzeć na fontannie multimedialnej na placu Litewskim.

Urząd Miasta Lublin poszukuje firmy, która w oparciu o dostarczony scenariusz przygotuje pokaz multimedialny pt. „Legenda o Czarciej Łapie”. Nowy pokaz w nadchodzącym sezonie będzie prezentowany na fontannie multimedialnej na Placu Litewskim.

W pokazie przedstawiona ma zostać historia ubogiej wdowy, której majątek został ograbiony i spalony przez bogatego szlachcica. Wdowa wniosła sprawę do sądu grodzkiego. Niestety, sędziowie oślepieni złotem bogatego szlachcica wydali korzystny dla niego wyrok” – czytamy w scenariuszu.

Wyłoniona firma będzie miała za zadanie wyprodukować cały pokaz na nowo pod względem technicznym i zaprogramowanie ruchu wody, laserów, świateł, muzyki i innych efektów, a także ich synchronizacja w taki sposób, aby całość tworzyła spójną projekcję multimedialną.

Pokaz multimedialny światło-woda-dźwięk ma zilustrować lubelską Legendę o Czarciej Łapie. Pomysł na temat powstał z myślą o stworzeniu widowiska dedykowanego dla najmłodszych odbiorców” – wyjaśnia Monika Głazik z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Premiera pokazu ma się odbyć nie wcześniej niż w czerwcu. Pokaz będzie wyświetlany przynajmniej raz w tygodniu (w weekend). Czas trwania multimedialnego widowiska artystycznego szacuje się na 9 minut.

AKTUALIZACJA: „Legenda o Czarciej Łapie” – nowy pokaz na fontannie multimedialnej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.