Miał w domu narkotyki, z których można było sporządzić ponad 6 tysięcy porcji dilerskich

Narkotyki
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Do tymczasowego aresztu trafił 24-latek z gminy Nielisz. Podejrzany jest o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu tomaszowscy kryminalni zabezpieczyli marihuanę i substancje psychotropowe 4-CMC, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności

Przed weekendem tomaszowscy kryminalni ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Nielisz w miejscu swojego zamieszkania posiada znaczną ilość narkotyków.

Narkotyki
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych, gospodarczych i garaży policjanci ujawnili plastikowe worki z krystaliczną substancją oraz susz w ilości ponad 1,5 kg. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz substancje psychotropowe 4- CMC.

Narkotyki
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Ilość ta wystarczyłaby do sporządzenia ponad 6 tysięcy porcji dilerskich narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili też wagę, pieniądze i woreczki z zapięciem strunowym. Nielegalne środki zostały zabezpieczone.

Woreczki strunowe z substancjami psychotropowymi
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Czytaj również:

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Fot. KPP Tomaszów Lubelski

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawdź aktualne konkursy na Spotted Lublin:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.