Mężczyzna leżał z rozbitą głową na al. Unii Lubelskiej. Zareagowali strażnicy miejscy

aleja unii lubelskiej
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W środę patrolując al. Unii Lubelskiej, strażnicy miejscy zauważyli osobę leżącą na chodniku. Niezwłocznie ruszyli jej z pomocą – mężczyzna był zakrwawiony i miał rozbitą głowę.

Leżał głową na jezdni

Funkcjonariusze oddziału dzielnicowych Straży Miejskiej przemieszczając się pojazdem służbowym przez al. Unii Lubelskiej na wysokości przejścia dla pieszych, naprzeciwko pobliskiej stacji paliw, zauważyli leżącego mężczyznę.  Strażnicy natychmiast zareagowali i podjęli działania, aby mężczyzna nie został potrącony przez poruszające się ulicą pojazdy – jego głowa znajdowała się na jezdni.

Mężczyzna był przytomny, miał jednak mętny wzrok a kontakt z nim był utrudniony. Z uwagi na widoczny uraz głowy i krwawienie z rany strażnicy natychmiast udzielili mu pierwszej pomocy poprzez zatamowanie krwotoku oraz ułożenie w pozycji bezpiecznej. W tym samym czasie na miejsce wezwany został zespół ratowników medycznych. Po przybyciu na miejsce zdarzenia załoga karetki Pogotowia Ratunkowego przetransportowała mężczyznę do szpitala.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.