Messenger awaria. Zniknęły pseudonimy (nicki) i zdjęcia w wiadomościach

messenger facebook

Facebook Messenger znowu nie działa prawidłowo. Tym razem awaria dotyczy pseudonimów i zdjęć w konwersacjach. Jak naprawić ten błąd?

Messenger nie działa 17.12.2020 – awaria

Od rana użytkownicy Facebook Messenger zgłaszają problemy z prawidłowym działaniem aplikacji Messenger na telefonach. W Messengerze zniknęły pseudonimy (nicki) osób z listy kontaktów, u których spersonalizowaliśmy wyświetlane nazwy. Zamiast nich wyświetlają się imiona i nazwiska tych osób.

Użytkownicy aplikacji Messenger zgłaszają również, że z aplikacji zniknęła możliwość wyświetlania w konwersacjach galerii zdjęć i wideo. Nie można wyświetlić wszystkich wysłanych lub otrzymanych zdjęć lub nagrań w wiadomościach. Nie wyświetla się już przycisk „Wyświetl multimedia i pliki”. Nie wiadomo, kiedy Facebook przywróci tą możliwość.

Przypomnijmy, że od wczoraj użytkownicy Facebook Messenger mają problemy. Użytkownikom wyświetla się komunikat: „Niektóre funkcje nie są dostępne”. Czytaj dalej…

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.