Marzysz o zwiedzaniu świata? Interesujesz się innymi krajami oraz ich kulturą? Chcesz wziąć udział w wolontariacie za granicą? Witamy w AIESEC!

dłonie, ludzie
fot. Canva

AIESEC to organizacja młodzieżowa, która działa w ponad 120 krajach na świecie. Naszym celem jest pomoc osobom młodym odkrywać swój potencjał i z niego korzystać, by rozwijać siebie i otaczające nas środowisko.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

U nas możesz rozwijać własne umiejętności w takich dziedzinach jak marketing, HR, B2B itp., co będzie świetnie wyglądać w twoim CV. Oprócz tego możesz wziąć udział w międzynarodowych wymianach i wolontariatach za granicą. W AIESEC nie dyskryminujemy na podstawie płci, orientacji seksualnej, wyznania religijnego, etnicznego i społecznego pochodzenia czy poglądów politycznych. Dlatego każdy może się do nas dołączyć!

Nasze wyjazdy zagraniczne i wolontariaty

Dzięki temu, że AIESEC działa w krajach prawie na każdym kontynencie, oferujemy wspaniałą możliwość odbycia wolontariatu za granicą. Co Ty na podróż do Grecji, Norwegii, Sri Lanki? To jest tylko część krajów, do których możesz pojechać. To jest świetna możliwość, aby poszerzyć własne horyzonty.

Podczas wyjazdu zdobędziesz niesamowite doświadczenie, które z pewnością się przyda. Poznasz również historię i kulturę nowego kraju oraz zdobędziesz nowych przyjaciół z całego świata!

Jak możesz wyjechać z AIESEC na wymianę?

  1. Kliknij, by zobaczyć dostępne wymiany.
  2. Skontaktuj się mailowo z naszą przewodnicząca wymian — Veraniką Sauko [email protected]. Ona odpowie na Wasze wszystkie pytania oraz pomoże znaleźć wymianę prawie na całej kuli ziemskiej.
  3. Wyjedź w niesamowitą podróż i zdobyć doświadczenie oraz przyjaźnie na całe życie!

Nie zwlekaj! Dołącz do nas już dzisiaj, aby spełnić swoje marzenia i otrzymać unikatowe doświadczenie!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.