Lublinalia odsłaniają kolejne karty! Tym razem to artysta pochodzący z naszego miasta

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski | fot. Dominik Wąsik

Artysta pochodzący z Lublina wraca do swojego miasta, żeby zrobić prawdziwie muzyczne show podczas tegorocznych Lublinaliów. Wystąpi pierwszego dnia imprezy. Poznaliśmy szczegóły.

Zalewski wystąpi na Lublinaliach

Lublinalia odbędą się w dniach 2-4 maja 2024 r. na terenach zielonych Browaru Perła przy ul. Bernardyńskiej w Lublinie. W tym roku impreza organizowana w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej będzie biletowana. W sprzedaży są bilety jednodniowe i karnety 3-dniowe.

Szczegóły dotyczące biletów na Lublinalia tu: Od teraz bilety na Lublinalia droższe o dyszkę. Zmieniono zasady działania biletu 1-dniowego

Już wiadomo, że podczas trzech dni imprezy na scenie wystąpi łącznie 12 popularnych artystów. Z dotychczas ogłoszonych artystów są raperzy Avi i Kizo. Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę. Pierwszego dnia imprezy dla publiczności wystąpi pochodzący z Lublina Krzysztof Zalewski.

Poniżej dotychczas ogłoszony line-up Lublinaliów w w Lublinie.

Lublinalia w Lublinie, 2 maja (czwartek):

  • Krzysztof Zalewski

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (piątek):

  • Kizo
  • Avi

Zobacz także: Juwenalia Lublin 2024. Tylko u nas pełna lista artystów [KTO WYSTĄPI, BILETY]

Lublinalia w Lublinie, 3 maja (sobota):

  • Czekamy na ogłoszenia artystów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.