Lublin: Zwłoki kobiety w krzakach na terenie miasteczka akademickiego

taśma policyjna
Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policja bada okoliczności śmierci kobiety, której ciało znaleziono w krzakach na terenie miasteczka akademickiego. Tożsamość kobiety oraz przyczyna śmierci na razie jest nieznana.

Informację o znalezionych zwłokach kobiety policjanci otrzymali w poniedziałek około godz. 11. Ze zgłoszenia wynikało, że za przystankiem autobusowym przy ul. Sowińskiego na terenie miasteczka akademickiego, w krzakach leży kobieta, która nie daje oznak życia.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wiadomo, że jest to kobieta w wieku ok. 50-60 lat, lecz jej tożsamość nie jest znana, bo nie posiadała przy sobie dokumentów. Lekarz wstępnie wykluczył udział osób trzecich. Sekcja zwłok ma wyjaśnić przyczynę śmierci kobiety.

Przypomnimy, że dzisiaj nad ranem znaleziono ciało młodego mężczyzny na chodniku przy ul. Czechowskiej. W tym przypadku również trwa ustalanie dokładnych przyczyn śmierci mężczyzny. O tym pisaliśmy tutaj.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.