Lublin: W centrum miasta znaleziono zwłoki młodego mężczyzny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci pod nadzorem prokuratura wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny, którego ciało znaleziono w poniedziałkowy poranek w centrum Lublina.

Informację o znalezionym ciele młodego mężczyzny przy ul. Czechowskiej w Lublinie policjanci otrzymali w poniedziałek po godz. 5 rano. Ze zgłoszenia wynikało, że osoba postronna znalazła niedającego oznak życia leżącego człowieka.

Na miejsce pojechali policjanci z I komisariatu policji w Lublinie, którzy pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności. Jak informuje podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego lubelskiej policji, jest to mężczyzna w wieku 20-30 lat. Przy zwłokach mężczyzny nie było żadnych dokumentów.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek – mężczyzna mógł spaść ze znacznej wysokości i upadł na chodnik. Lekarz wstępnie wykluczył udział osób trzecich.

Aktualizacja

Przed południem na terenie miasteczka akademickiego znaleziono w krzakach zwłoki kobiety. O tym przeczytasz więcej tutaj.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.