Lublin: Znaleziono zwłoki mężczyzny leżące na ławce przy ul. Nałkowskich

53456115 1229714863844042 3798686943093456896 o
Mężczyzna zmarł na ławce przy ul. Nałkowskich | fot. Lublin - Wrotków i okolice

Ciało martwego mężczyzny zauważyli przechodnie. Zwłoki leżały na ławce przed blokiem przy ul. Nałkowskich w Lublinie. Wykluczono udział osób trzecich.

We wtorkowy wieczór policjanci z komendy miejskiej policji w Lublinie zostali powiadomieni, że na ławce przed blokiem przy ul. Nałkowskich 108 leży starszy mężczyzna, który nie dawał oznak życia. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Lekarz stwierdził zgon starszego mężczyzny. Ciało nie nosiło oznak, by do śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Prawdopodobną przyczyną śmierci mieszkańca Lublina był zawał, którego doznał siedząc na ławce. Jak informuje podkom. Anna Kamola z lubelskiej policji, mężczyzna był już po kilku zawałach.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.