LUBLIN: Zapłacił za pizzę nie swoją kartą. Kto go rozpoznaje? [FOTO]

68 133115
Zapłacił nie swoją kartą | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzny, który w jednym z lokali przy ul. Grodzkiej w Lublinie dokonał płatności za pizzę nie swoją kartą.

Do zdarzenia doszło 8 czerwca po godz. 16 w jednym z lokali gastronomicznych przy ul. Grodzkiej w Lublinie. Mężczyzna widoczny na zdjęciach przywłaszczył sobie nie swoją kartę i dokonał płatności metodą zbliżeniową za zamówioną pizzę.

– Nasze apele o pomoc w ustaleniu sprawców przestępstw bardzo często przynoszą pozytywny efekt. Niejednokrotnie takie społeczne napiętnowanie sprawców powoduje, że sami zgłaszają się na policję – mówi Kamil Karbowniczek z lubelskiej policji.

Policjanci zwracają się z apelem do osób, które go rozpoznają, aby skontaktowały się z dyżurnym VII Komisariatu Policji w Lublinie przy ul. Wyżynnej lub telefonicznie pod nr tel. (81) 535-49-20. Mundurowi zapewniają anonimowość.

68 133116
Zapłacił nie swoją kartą | fot. KMP Lublin
68 133114
Zapłacił nie swoją kartą | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.