Lublin: Wiemy, kiedy otworzy się ul. Kalinowszczyzna! Miasto podało datę

IMG 20191105 093110
Ulica Kalinowszczyzna po przebudowie | fot. Dominik Wąsik

Jeszcze w tym tygodniu ul. Kalinowszczyzna będzie dopuszczona do ruchu po remoncie, ponad pół roku przed planowanym terminem zakończenia zadania.

W piątek, czyli pojutrze ulica Kalinowszczyzna będzie włączona do ruchu. Komunikacja miejska powróci na tę ulicę od poniedziałku 16 grudnia. Zakończenie remontu tej ulicy było planowane na koniec czerwca 2020 roku.

Na całym odcinku będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 30km/h i tymczasowa organizacja ruchu. Do 14 grudnia zostaną zakończone roboty zabezpieczone, a teren uporządkowany w zakresie pozwalającym na użytkowanie ulicy” – mówi Grzegorz Jędrek z biura prasowego lubelskiego ratusza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.