Lublin: Ukradł ze sklepu paczkę papierosów. Kto go rozpoznaje?

68 123898 1
FOTO - KMP Lublin

Do kradzieży doszło na terenie jednego ze sklepów spożywczych w Lublinie. Młody mężczyzna próbował uciec ze sklepu z towarem. Kiedy pracownica próbowała go zatrzymać, odepchnął ją i rzucił butelką z mlekiem.

Młody mężczyzna wszedł do sklepu spożywczego. Wziął mleko i podszedł do kasy prosząc o papierosy. Gdy tylko dostał paczkę rzucił się do ucieczki. Sprzedawczyni próbowała go zatrzymać jednak ten odepchnął ją i rzucił butelką. – Mężczyzna nie będzie odpowiadał za drobną kradzież, ale za przestępstwo rozbójnicze – wyjaśnia Andrzej Fijołek z lubelskiej policji.

Tożsamość złodzieja pomimo zarejestrowania wizerunku przez monitoring sklepu nie została ustalona. – Zwracamy się z apelem do osób, które go rozpoznają o kontakt z oficerem dyżurnym komisariatu. Informację można przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-45-72 – apeluje Fijołek.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.