Lublin. Ukradł rower spod galerii handlowej. Kto rozpoznaje złodzieja w maseczce?

Policjanci poszukują mężczyzny ze zdjęcia, który ukradł rower spod galerii przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują mężczyzny, który ukradł rower zaparkowany pod galerią handlową przy al. Unii Lubelskiej. Złodziej z chwili kradzieży miał maseczkę na twarzy.

Do kradzieży roweru doszło na początku sierpnia przy centrum handlowym Vivo Lublin przy al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów sprawca, wykorzystując niedostateczne zabezpieczenie dokonał kradzieży roweru o wartości 900 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu, lecz na twarzy miał maseczkę. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem policji w Lublinie przy ulica Okopowej 2B, telefon 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.